Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

VYCHYTÁVKY DO KUCHYNE AJ KÚPEĽNE


VYCHYTÁVKY DO KUCHYNE AJ KÚPEĽNE

Šikovní malí pomocníci sa pri umývaní riadu, upratovaní aj pri kúpeli vždy hodia.

Niekedy sa zdajú byť neviditeľní, napriek tomu ich oceníte, keď budú po ruke.

Stojí za zamyslenie, koľko plesní a baktérií môže byť v trvalo mokrej hube na riad. Tú treba pravidelne meniť alebo ju umiestniť tak, aby mohla rýchlejšie vyschnúť. S tým pomôžu šikovné držiaky na špongiu, ktoré je možné zavesiť alebo upevniť pomocou prísavky. Na kuchynskej aj sprchovej batérii, na dreze alebo na stene nad ním. Vždy na svojom mieste.

Ďalšou novinkou sú lapače nečistôt do drezu alebo do odtoku vane. Zachytí hrubé zvyšky potravín pri umývaní riadu, čistení zeleniny, zemiakov pred škrabaním šupky, v kúpeľni zase vlasy.

Samostatnou kapitolou je otázka veľkého množstva odpadkov a rôznych zvyškov nielen po varení, upratovaní domácnosti, na chalupe, v kancelárii či prevádzke. Väčšinu odpadu je možné vytriediť do voňavých odpadkových vrecúšok a neskôr do farebných kontajnerov na ulici či sídlisku. Nerecyklovateľné odpadky potom do bežného, komunálneho odpadu a rastlinné zvyšky do nového koša na bioodpad. Ten potom vynesiete pohodlne na kompost alebo do hnedých popolníc.

OxyShop icon Používame oXyShop