Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

VEĽKONOČNÉ NOVINKY


VEĽKONOČNÉ NOVINKY

Nebude to dlho trvať a je tu Veľká noc. Popolcovou stredou končia fašiangy a až do 10. apríla nastáva doba pôstu. Už teraz sa intenzívne pripravujeme na obdobie Veľkej noci.

Prichádzame s niekoľkými zaujímavými novinkami, ktoré Vás môžu inšpirovať k veľkonočnému pečeniu.

  • Drevená pečiatka a valček s originálnym reliéfom uľahčí dekorovanie perníčkov a sušienok. Stačí ich do vyvaľkaného cesta obtlačiť, vykrojiť pekné tvary pomocou veľkonočných vykrajovačiek a šup s nimi do rúry. Také sušienky sa hodia nielen ku káve, ale aj ako zaujímavá výslužka pre chlapcov šibačov. Tú im môžete dať v roztomilej papierovej taške.

  • Rozširujeme aj sortiment jarných silikónových foriem, ktoré sú ako stvorené na výrobu roztomilých muffinkov v tvare sliepočky alebo čokoládových zajačikov.

  • Oriešky a čokoládu do piškótového barančeka, žihľavy na plnku alebo voňavé bylinky na jarné kuriatko pohodlne nakrájate na sklenených krájacích podložkách. Majú protišmykové podložky, takže zostanú pekne na mieste.

OxyShop icon Používame oXyShop