Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ROZTOMILÉ RIADY PRE DETI


ROZTOMILÉ RIADY PRE DETI

Ľahký a odolný riad ocenia nielen rodičia malých nezbedov. Tieto novinky potešia hlavne deti.

Vďaka originálnym veselým motívom bude malým nezbedníkom či princeznám chutiť každé jedlo.

  • Novo u nás nájdete samostatné plytké a hlboké taniere pre malých dobrodruhov. Plytké taniere sa hodia na servírovanie raňajok, čerstvej zeleniny, obľúbenej paradajkovej omáčky s cestovinami alebo špagiet.

Hlboké taniere a misky zase vaše deti ocenia pri príprave raňajkových cereálií alebo pri podávaní polievky.

Vďaka motívom, ktoré vznikli v dielni Orion dizajnérov sa pri jedle môžete s deťmi rozprávať o tom, aké zvieratká žijú v ZOO alebo v Afrike a ktoré sa chovajú na statku či farme. Napríklad u babičky a dedka.

V ponuke teraz máme aj sady plastového riadu s motívom autíčok alebo kocúrikov, ktoré si mnohí obľúbili v porcelánovom prevedení. Niekedy sa ale ľahký riad hodí viac ako porcelán. Napr. na dovolenke, na chalupe, v karavane alebo v detskej skupine.

Navyše vydržia teploty od -20 °C do +95 °C, možno ich použiť na ohrev v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke. Podrobnejšie informácie nájdete v popise pri každej položke.

  • Aj pružné prestieranie zaistí, že nebudú omrvinky, ryža či omáčka všade po stole. Omrvinky po jedle stačí zosypať do koša a prestieranie utrieť alebo umyť bežným spôsobom.

  • Nakoniec si nechávame drobnosť, ktorá sa skvele osvedčila pri oslavách, na záhradnej grilovačke alebo detskej párty. Sú to malé farebné rozlišovače, ktorými možno označiť pohár tak, aby si ho každý spoznal.
OxyShop icon Používame oXyShop