Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

JEDNODUCHŠIE GRILOVANIE


JEDNODUCHŠIE GRILOVANIE

U nás nájdete veľké množstvo grilovacích dosiek, náčinia a rôznych pomocníkov. A aby bola pohoda pri grile ešte jednoduchšia, pripravili sme pre vás zaujímavé novinky.

Sú to grilovacie mriežky, do ktorých svoju obľúbenú dobrotu uzavriete a ugrilujete z oboch strán v podstate bez poškodenia celistvosti a zbytočného otáčania menších častí.

Oceníte ich hlavne v prípade rýb. Zvlášť napr. pstruh sa často kožou chytí ku grilovacej doske a dôjde k potrhaniu celého kusu alebo jemného filetu. Drobná zelenina zostane v mriežke uzavretá a nemusíte tak každý kúsok papriky, cukety či šampiňónov otáčať zvlášť. Mriežky sa hodia ale aj na poriadny kus mäsa, syr na gril alebo domáce hamburgery.

Ďalšou vychytávkou je opekacia teleskopická vidlica, ktorú vytiahnutím predĺžite až na 86 cm. Ani pri veľkom ohni nehrozí, že budete musieť trpieť žiarou v blízkosti ohňa. V bezpečnej vzdialenosti si opečiete na ohni špekáčik, klobásu alebo rožok. Po použití a umytí vidlicu opäť zložíte, zmestí sa pohodlne nielen do batoha, ale aj do batožiny v aute alebo zásuvke v karavane.

A aby bolo grilovanú dobrotu čím spláchnuť, siahnite po nových pohároch. Vychutnáte si tak s priateľmi či rodinou dobré víno, prosecco v úzkom pohári na sekt alebo im môžete namiešať špeciálny koktail. Tak hurá do toho, grilovacia sezóna práve začína.
OxyShop icon Používame oXyShop