Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ČIERNA A DREVO SA KÚPEĽNI HODIA


ČIERNA A DREVO SA KÚPEĽNI HODIA

Štýlová kolekcia Black do kúpeľne a na toaletu je kombináciou čierneho plastu a častí v imitácii dreva, ktorý sa ľahko udržuje. Je ideálny do vlhkých priestorov. Medzi novinkami nájdete:

  • Dávkovač mydla v modernom prevedení doladí dizajn kúpeľne alebo kuchynského drezu. Možno ho totiž použiť ako na tekuté mydlo, tak aj na saponát pri ručnom umývaní riadu.
  • Chaotickému povaľovaniu kefiek a zubnej pasty na umývadle je koniec. Téglik na zubné kefky doladí dizajn nejednej kúpeľne. Možno ho použiť ako na kefky, tubu s pastou, tak aj na uloženie štetcov na nanášanie púdru, ceruziek na obočie a pod. 
  • WC súprava s uzatvárateľnou nádobou a štetkou spája nároky po praktickom využití. Je z hygienických aj estických dôvodov uzavretá viečkom, ktoré je súčasťou kefy s rukoväťou.
  • Štýlový odpadkový kôš v čiernej farbe sa hodí do každej domácnosti. Svoje využitie nájde v jedálni, študentskej izbe alebo v kancelárii. Predovšetkým ale vynikne v kúpeľni, kde sa nakombinovaný s ostatnými položkami z kolekcie BLACK stane zaujímavým prvkom. 
OxyShop icon Používame oXyShop