Newsletter
Image title

Image titleFAREBNÉ KERAMICKÉ TANIERE A MISKY

Nakombinujte si zostavu farebne podľa svojich predstáv. Prestrieť stôl môžete ale tiež vo svojej obľúbenej farbe. K dispozícii máte plytký, hlboký a dezertný tanier a hlbokú misku.


Image titlePOHÁRE S FAREBNÝMI VIEČKAMI

Poháre s farebným dekorom jahôd, čerešní, fíg, marhúľ a drobných kvietkov rozveselia určite. Svoje domáce produkty v nich môžete tiež venovať ako darček. Poháre sú opatrené farebnými viečkami na závit.


Image titleMISKA S POKRIEVKOU NA POLIEVKU

Keramická miska s dvoma uškami a s pokrievkou je výborná k podávaniu horúcich polievok, ale rovnako dobre v nej môžete zapekať cestoviny, zeleninu, zemiaky… V štyroch farbách.


Image titlePOHÁRE STRAW S DEKOROM

Poháre na miešané drinky - či už na alkoholické nápoje alebo bez alkoholu, s ovocím, ľadom... Sklenené s kovovým viečkom na závit, plastová slamka vo viečku ochráni nápoj pred hmyzom. Farebné dekory s ovocím, objem 0,45 l.


Image titleBOX NA ČAJE A ČAJÍTKO

Do dreveného boxu uložíte čajové vrecká a vďaka priehľadnému veku budete mať o nich prehľad. Pokiaľ dávate prednosť sypaným čajom, bude sa vám hodiť nerezové čajítko moderného tvaru.


Image titleZÁVESNÝ KÔŠ NA ODPADKY

Odpadkový kôš s odklápacím vekom môžete klasicky položiť na zem alebo ho zavesiť na stenu alebo do skrinky pod drez – na zadnej časti je nasadený diel, ktorý umožňuje pripevniť kôš na dva šróby (montážny materiál je súčasťou balenia). Ucho pre pohodlnú manipuláciu. Odnímateľný rám na upevnenie vrecka. V dvoch farebných variantoch.


Image titleFORMA NA TORTU/ KOLÁČ A BÁBOVKU

Jednorázové formy vám šetria umývanie formy, upečenú bábovku, tortu alebo koláč môžete vziať na návštevu alebo na výlet a formu potom jednoducho vyhodíte. Materiál: papier. V štyroch pastelových farbách.


Image titlePRESTIERANIE NATURE

Prestieranie s motívom kameňov a zelených bambusov v niekoľkých rôznych prevedeniach.


Image titleHRNČEK A MISKY S MODRÝM DEKOROM

Keramické misky a hrnčeky sa Vám budú hodiť pri raňajkách, desiatej. Vyberte si z troch dekorov, ktorý sa Vám najviac páči alebo si sadu nakombinujte.


Image titleTERMOHRNČEK MANDALA

Pohár termo udrží Váš nápoj dlho teplý alebo naopak chladný. Je praktický pre vodičov na cesty, ale i na bežné pitie kávy alebo čaju v kancelárii, doma, na záhrade. Plastové viečko na závit, uzatvárateľný otvor pre pitie, zaujímavé dekory MANDAL.


Image titleELEKTRICKÝ MLYNČEK

Elektrický mlynček na korenie alebo soľ veľmi jednoducho čerstvo namelie korenie pri dokončovaní pokrmov, ale i dochutí hotové jedlá priamo u stola. Možnosť nastavenia hrubosti mletia pomocou závitu. S LED osvetlením. Keramický mlecí mechanizmus.


Načítavanie
Načítavanie