Image title
Image title Image title

-->

Tlakový hrniec PROFI 9 l

Položka č. 111734
Tlakový hrniec rovný tvar so silným 3vrstvovým akutermickým dnom, ktorý vďaka svojim vlastnostiam výrazne šetrí tepelnú energiuaj čas strávený pri príprave pokrmov. Hrniec je vybavený pružným vekom s tvarovanou rukoväťou a bezpečnostným a pracovným ventilom na vypustenie tlaku. Max. výška naplnenia
Predpokladaná dostupnosť na predajniach:
Nízka zásoba tovaru Na sklade Skladom na e-shope
cena
€ 38,49
vr . daň
Tento produkt nie je možné objednávať v túto chvíľu.
popis
Tlakový hrniec rovný tvar so silným 3vrstvovým akutermickým dnom, ktorý vďaka svojim vlastnostiam výrazne šetrí tepelnú energiuaj čas strávený pri príprave pokrmov. Hrniec je vybavený pružným vekom s tvarovanou rukoväťou a bezpečnostným a pracovným ventilom na vypustenie tlaku. Max. výška naplnenia hrnca je vyznačená na vnútornej strany nádoby. Súčasťou je návod s uvedenými časmi na prípravu vybraných potravín. Ponúkame v dvoch prevedeniach - tlakový hrniec s tlakovou pokrievkou a tlakový hrniec s tlakovou a sklenenou pokrievkou. Materiál: nerez oceľ. Objem uvádzame - objem celého hrnca (nie objem pracovný).Nádoby môžete používať na všetky typy spotrebičov.Objem 9 l, pr. 21 cm, v. 25,5 cm.Tlakový hrniec s tlakovou pokrievkou - objem 9 l, pr. 21 cm, v. 25,5 cm.Tlakové hrnce sú vybavené špeciálnym 3. silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalšia poistka pre prípad, keby oba štandardné ventilyzlyhali. Pri tlaku prevyšujúcim 2 bary sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k poškodeniu či vymršteniu viečka. Silikónový ventil je umiestnený pod prítlačným mechanizmom viečka tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Jedná se o technicků novinku zabezpečujúcu väčšej bezpečnosti spotrebiteľa.
Špecifikácia
EAN
Rozmer (čistý)
Počet jednotiek v balení
Novinka
Výpredaj
Recenzia (1)
  • Velká spokojenost
    Tlakáč mi donesl Ježíšek. Z absolutně nezkušeného uživatele se stal milovník tohoto hrnce!:) Vařím v něm i jen brambory k obědu, které jsou hotové za 15 minut od zapnutí sporáku:) a měkkost masa je dokonalá:) Hrnec doporučuju a jdu si přikoupit i menší objem :)
    Načítavanie
    Načítavanie