Image title
Image title Image title

--> Newsletter

Forma UH na zmrzlinu 3 ks

Položka č. 151709
Forma na zmrzlinu vytvorí v mrazničke domáce ovocné alebo smotanové zmrzlinky. 3 tvorítka s možnosťou spojenia do sebe – lepšia stabilita pri uložení do mrazničky. Odoberať ale môžete formy jednotlivo a postupne doplňovať nové. V mrazničke nezaberajú miesto prázdne tvorítka ako u foriem, ktoré nejde
Predpokladaná dostupnosť na predajniach:
3
€ 0,86
Nízka zásoba tovaru Na sklade Skladom na e-shope
cena
€ 2,59
vr . daň
Tento produkt nie je možné objednávať v túto chvíľu.
popis
Forma na zmrzlinu vytvorí v mrazničke domáce ovocné alebo smotanové zmrzlinky. 3 tvorítka s možnosťou spojenia do sebe – lepšia stabilita pri uložení do mrazničky. Odoberať ale môžete formy jednotlivo a postupne doplňovať nové. V mrazničke nezaberajú miesto prázdne tvorítka ako u foriem, ktoré nejde oddeliť. Materiál: plast. Rozmery: 1 tvorítko š. 6/8 cm, v. 10/14 cm, š. po spojení 3 dielov 21,5 cm.
Špecifikácia
EAN
Rozmer (čistý)
Doplňková měrná jednotka
Počet jednotiek v balení
Novinka
Výpredaj
Recenzia (1)
  • Domácí zmrzlina
    Praktický a velmi šikovný pomocník k výrobě domácích nanuků.Z 250ml smetany ke šlehání,lžičky cukru a jakéhokoliv rozmělněného ovoce či jiných ochucovadel(tvaroh,inst.ochucená káva,Granko,kokosová moučka,lentilky...,příchuť do těst-ananasová,rumová,vanilková-)připravíte minimálně 3 nanuky.Super pomocník,skvěle skladovatelný v mrazáku ledničky.
    Načítavanie
    Načítavanie