Newsletter

Dodacie podmienky

Tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou.

Slovenská pošta 

Image title
Ak nie je možný telefonický kontakt s Vami a nie ste cez deň zastihnuteľný na Vami uvedenej adrese, pracovník pošty Vám v schránke zanechá lístok a Vy si zásielku na Vašej príslušnej pošte vyzdvihnete.

Deň pred predaním balíka prepravcom vám zašleme emailom oznámenie o zmene stavu objednávky spolu s číslom balíka. O bližšom stave balíčka a presnom termíne doručenia objednávky vás už bude informovať pošta pomocou SMS správy či emailu.


  •  doprava u Slovenské pošty– platba na dobírku 3,99 €
  •  doprava u Slovesnké pošty – platba předem 3,99 €

 

Dodacia lehota

Vašu objednávku vybavíme v čo najkratšom termíne, obvykle behom 2 týždňov. Z dôvodu veľkého záujmu môže nastať nedostatok tovaru, v tomto prípade môže dôjsť k predĺženiu dodacej lehoty. V záujme plnenia Vašej objednávky nahradíme v niektorých prípadoch vypredané produkty náhradným výrobkom vyššej, alebo rovnakej kvality. Ponuka tovaru a darčekov platí do vyčerpania zásob. 
Záručné listy nevyplňujeme, ako záručný list na všetok tovar slúži nami vystavená faktúra.
 

Ochrana osobných údajov

Odoslaním objednávky vyjadrujete súhlas so spracovaním svojich uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely spoločnosti Velkoobchod ORION, spol. s r. o., IČO: 48155403, so sídlom Nedošín 132, 570 01 Litomyšl (ďalej len "správca"), na dobu neurčitú. Zároveň vyjadrujete súhlas s tým, aby uvedené údaje boli spracovávané aj prostredníctvom tretej osoby poverenej správcom, eventuálne predané iným správcom podľa zákona 122/2013 Z.z. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Máte právo kedykoľvek svoj súhlas písomne odvolať, právo na prístup k údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na informáciu o ich prípadnom spracovateľovi a zdroji a ďalšie práva podľa citovaného zákona, najmä právo požadovať opravu, doplnenie, zablokovanie alebo zlikvidovanie osobných údajov. Ak nechcete, aby Vaše osobné údaje boli registrované v našej databáze, zašlite nám písomné oznámenie. 
Ak nám poskytnete vašu e-mailovú adresu, pravidelne Vám budeme posielať aktuálne informácie, novinky našej spoločnosti.
Viď tiež:Načítavanie
Načítavanie