Image title
Image title Image title

-->

Dodacie podmienky

Tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou.

Slovenská pošta 

Image title
  • Slovenská pošta sa na nás obracia so žiadosťou, aby sme svojich zákazníkov informovali o možnosti platby vopred (platobnou kartou alebo online prevodom cez našu platobnú bránu ComGate) a hotovostný spôsob tak využívali naozaj len klienti, ktorí nemajú inú možnosť


Ak nie je možný telefonický kontakt s Vami a nie ste cez deň zastihnuteľný na Vami uvedenej adrese, pracovník pošty Vám v schránke zanechá lístok a Vy si zásielku na Vašej príslušnej pošte vyzdvihnete.

Deň pred predaním balíka prepravcom vám zašleme emailom oznámenie o zmene stavu objednávky spolu s číslom balíka. O bližšom stave balíčka a presnom termíne doručenia objednávky vás už bude informovať pošta pomocou SMS správy či emailu.


  •  doprava u Slovenské pošty – platba na dobierku 3,99 €
  •  doprava u Slovesnké pošty – platba vopred 3,99 €

Geis Parcel SK, s. r. o.

Image title
  • Pre zníženie rizika prenosu vírusu je okamžitý zákaz hotovostných transakcií u prepravnej spoločnosti GEIS. Všetky zásielky na dobierku je tak možné s okamžitou platnosťou hradiť iba platobnou kartou


Deň pred odovzdaním balíka prepravcovi Vám zašleme e-mailom oznámenie o zmene stavu objednávky spolu s číslom balíka. O bližšom stave balíka a presnom termíne doručenia objednávky Vás bude informovať GEIS PARCEL SK formou SMS správy či e-mailu.

Nutné je uviesť vždy Vaše AKTUÁLNE telefónne číslo!

V deň začatia prepravy Vám bude doručená e-mailová alebo sms správa o dodaní balíka, ktorá bude obsahovať nasledujúce informácie: dobierková čiastka, číslo balíka a infolinka prepravcu kvôli možnosti dohľadania zásielky. Na zaslanie týchto informácií je potrebné uviesť e-mailovú adresu alebo aktuálne číslo mobilného telefónu (najlepšie obidva kontakty).

Zásielka Vám bude doručená spravidla nasledujúci deň po obdržaní tejto správy.

Pred doručením Vás bude vodič alebo pracovník zákazníckeho centra telefonicky kontaktovať.

V prípade Vašej neprítomnosti na doručovacej adrese nechá vodič v schránke tzv. oznámenie o pokuse o doručení zásielky, na ktorom bude uvedené číslo zásielky a kontakt pre možnosť dohodnutia náhradného termínu dodania. Zásielku sa bude snažiť vodič doručiť i na ďalší pracovný deň, v prípade opätovného nezastihnutia bude zásielka uložená 7 dní na príslušnej pobočke Geis.

Kontakt na Zákaznícke centrum prepravcu Geis Parcel SK: 951 277 777

Sledovanie zásielky: www.baliky.cz, www.geisparcel.cz

Email: info@geisparcel.cz


Pri prebratí zásielky si balík riadne skontrolujte. Pokiaľ zistíte, že prišlo k viditeľnému vonkajšiemu poškodeniu obalu zásielky, uveďte konkrétne poškodenie obalu do doručovacieho listu vodiča k potvrdeniu o prevzatí zásielky, prípadne do Zápisu o škode.


  •  doprava u Geis Parcel SK – platba na dobierku 3,99 €
  •  doprava u Geis Parcel SK – platba vopred 3,99 €


 

Dodacia lehota

Vašu objednávku vybavíme v čo najkratšom termíne, obvykle behom 2 týždňov. Z dôvodu veľkého záujmu môže nastať nedostatok tovaru, v tomto prípade môže dôjsť k predĺženiu dodacej lehoty. V záujme plnenia Vašej objednávky nahradíme v niektorých prípadoch vypredané produkty náhradným výrobkom vyššej, alebo rovnakej kvality. Ponuka tovaru a darčekov platí do vyčerpania zásob. 
Záručné listy nevyplňujeme, ako záručný list na všetok tovar slúži nami vystavená faktúra.
 

Osobný odber

Image title

Osobne si tovar môžete vyzdvihnúť na niektorej z našich predajni. V kroku v košíku si zvoľte spôsob dopravy "Osobný odber" a vyberte výdajné miesto, kde si chcete tovar vyzdvihnúť.
Vami vytvorená objednávka na e-shope www.oriondomacepotreby.sk s vyzdvihnutím na predajne je systémom zaslaná na Vami zvolenú predajňu. Predavačky Vám tovar vychystajú zo skladových zásob danej predajne. Ak Vami objednaný tovar nie je na predajni skladom, predajňa ho pre vás zaistí z centrálneho skladu. O priebehu spracovania a vyzdvihnutia objednávky Vás bude informovať predajňa na email. Prosíme teda, vyplňte si starostlivo váš email. V prípade dotazov ohľadne Vašej objednávky sa obracajte priamo na predajňu, ktorá sa Vašou objednávkou zaoberá.
Pripravený tovar si môžete vyzdvihnúť do 5 pracovných dní po obdržaní e-mailu z predajne, ak tovar v tejto lehote nevyzdvihnete, je uvoľnený na ďalší predaj.
Úhrada bude prevedená až pri odbere tovaru na predajni, platbu sa dá uskutočniť v hotovosti či kartou.


Osobný odber tovaru na odberných miestach – ZADARMO

Ochrana osobných údajov

Odoslaním objednávky vyjadrujete súhlas so spracovaním svojich uvedených osobných údajov na obchodné a marketingové účely spoločnosti Velkoobchod ORION, spol. s r. o., IČO: 48155403, so sídlom Nedošín 132, 570 01 Litomyšl (ďalej len "správca"), na dobu neurčitú. Zároveň vyjadrujete súhlas s tým, aby uvedené údaje boli spracovávané aj prostredníctvom tretej osoby poverenej správcom, eventuálne predané iným správcom podľa zákona 122/2013 Z.z. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Máte právo kedykoľvek svoj súhlas písomne odvolať, právo na prístup k údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na informáciu o ich prípadnom spracovateľovi a zdroji a ďalšie práva podľa citovaného zákona, najmä právo požadovať opravu, doplnenie, zablokovanie alebo zlikvidovanie osobných údajov. Ak nechcete, aby Vaše osobné údaje boli registrované v našej databáze, zašlite nám písomné oznámenie. 
Ak nám poskytnete vašu e-mailovú adresu, pravidelne Vám budeme posielať aktuálne informácie, novinky našej spoločnosti.
Viď tiež:Načítavanie
Načítavanie