Image title
Image title Image title

-->

ZAŽITE DAKAR 2021 S ORION MRG TÍMOM


Orion je generálnym partnerom dakarového tímu Orion moto racing group.


Jsme v cíliCHALANI Z ORION MRG TÍMU NA DAKARE

Martin Michek


Solídny úvod českého tímu!

Ambiciózny vstup do Dakarskej rally predviedli jazdci z tímu ORION – Moto Racing Group. Martin Michek a Milan Engel majú za sebou prológ, teda jedenásťkilometrový meraný test. A preukázali, že sú dobre pripravený.

Žiadne pokojné výjazdy piesočnatých dún, v Saudskej Arábii sa začalo zostra. Michek povedal po jeho absolvovaní mimo iného: „Bol to jedenásťkilometrový masaker. S časom som spokojný, je to zaujímavý výsledok. Chceme, aby o nás továrenské tímy vedeli.“

Viac tu: https://www.facebook.com/MRGCzech
Jedna etapa strieda druhú!

Je fajn, keď to šľape všade. Jak u mechanikov, tak u chlapcov, čo jazdia. Každý deň nová etapa, ranné vstávanie okolo 4:00, prevzatie itinerára a štart. Tu je pár fotiek z jednotlivých etáp. A aj keď je to celodenná drina a veľa kilometrov, nie je to žiadny maratón, ale poriadny šprint. Vďaka všetkým, ktorý sa na tomto podniku podieľajú, hlavne generálnemu partnerovi Orion – tvoríme vašu domácnosť.Naše tímové zázemie!

Chalani na Dakare varia v riade Orion!


Samozrejmosťou je vybavenie zázemia jazdcov riadom a náčiním so sortimentu Veľkoobchodu Orion. Jazdci v priebehu jazdy nemajú k dispozícií občerstvovacie stanice, zjedia len to, čo si vezú napr. pri tankovaní. Tak je logické, že prichádzajú do cieľa dosť hladní. Potom sa hodí, keď im mechanici niečo pripravia na doplnenie energie alebo sa do varenia musia pustiť sami.

Prajeme jazdcom, nech sa im darí v celom priebehu Dakaru. Sledujte videa a komentáre na Facebooku Orion https://www.facebook.com/oriontvorimevasidomacnost alebo podrobne na https://www.facebook.com/MRGCzech

Načítavanie
Načítavanie