Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Vianočný sprievodca


Bytom sa ženie omamná vôňa vianočného pečiva a vareného vína. Deti otvárajú okienka na adventnom kalendári a netrpezlivo vyzerajú deň, kedy im Ježiško prinesie ich vysnívané darčeky. Oproti malým nedočkavcom znamená pre veľa dospelých tento predvianočný čas nielen veľa radosti, ale aj kopu starosti.

Okrem dlhých príprav totiž prináša zamotanú otázku, ako zaobstarať vianočné darčeky. Ak si tento rok chcete túto námahu odpustiť, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na krásne a praktické darčeky pre ženy, mužov a deti.    

Tipy pre ženy

Či už hľadáte darček pre mamičku, babičku, sestru, manželku alebo kamarátku, žiadnu rozhodne darčekom neurazíte. Ak vyberáte darček pre ženu, zamyslite sa nad tým, čo rada robí a čím ju najviac potešíte.

Žiadnu ženu neurazí napríklad sada šálok na čaj, luxusné vonné sviečky, dizajnové látkové tašky či poháre na víno.

Tipy na darčeky pre ženy nájdete tu >>

Tipy pre mužov

Vybrať darček pre muža je každoročne tvrdým orieškom. Vyberajte preto podľa jeho záujmov.

Pre manžela, otecka, dedka, brata alebo kamaráta? Kúpte im napríklad originálny pivný polliter, pohár na aperitív či vreckovú ploskačku. A ak vás neustále vyháňajú z kuchyne, zaiste ocenia tiež kvalitné nože, grilovacie pomôcky alebo sekáčik na mäso.

Tipy na darčeky pre mužov nájdete tu >>

Tipy pre deti

Čím ale urobíte vašim deťom pod stromčekom naozajstnú radosť a zároveň uspokojíte svoju túžbu dať im okrem hromady hračiek aj niečo praktického? Pre tých najmenších členov rodiny ponúkame napríklad roztomilé sady riadu, s ktorými nacvičia svoje prvé stolovanie. Deti školo povinné potom ocenia najmä štýlovú fľašu na voduoriginálnu termosku - plechovku.

Tipy na darčeky pre deti nájdete tu >>

OxyShop icon Používame oXyShop