Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

SKLADACÍ POMOCNÍCI


SKLADACÍ POMOCNÍCI

Šikovné produkty, ktoré šetria miesto, sa hodia vždy. Možno je dovolenka ešte ďaleko, karavan je zazimovaný, kempy sa pomaly pripravujú na sezónu. Ale na chalupy a chaty už mnohí z nás vyrážajú.

Aj tam sa budú hodiť skladací pomocníci, ktorí ušetria miesto a budú napriek tomu plne funkčný. Navyše je príjemná šedobiela farba moderná a nadčasová.

NA CESTY AJ NA ULOŽENIE POTRAVÍN:

Včas preto prichádzame s novými skladacími dózami, ktoré sú vyrobené z plastu a pružného silikónu. Zložené zaberú minimum miesta. Hodí sa na uloženie nespotrebovaných potravín do chladničky, ale využijete ich aj ako praktické boxy na uloženie potravín, desiaty do batohu na výlet alebo dlhšie cesty autom. Od služobnej cesty až po víkendový výlet za krásami našej vlasti.

CEDENIE, PREPLACHOVANIE:

Na cedenie cestovín, preplachovanie ovocia a zeleniny je určené silikónové skladacie cedidlo. Má pevnú plastovú rukoväť, takže sa s ním dobre manipuluje. A po umytí nezaberie ani doma, v kuchynskej zásuvke, veľa miesta, čo sa hodí nielen v malých kuchyniach alebo kuchynskom kúte.

skládací dřez na mytí nádobíUMÝVANIE RIADU:

Po stolovaní v kempe či karavane zostane hromada plastového riadu, potom nezostáva nič iné, než sa pustiť do umývania tanierov, hrnčekov a príborov.

Skladacie silikónové vedro spolu s praktickou kefou uľahčí prenášanie riadu, ale aj bielizne na vypranie do umyvárne. Zároveň sa bude hodiť aj na chalupe na umývanie ovocia a zeleniny zo záhradky. Je multifunkčné a skladné, rovnako ako praktický drez.

OxyShop icon Používame oXyShop