Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

FORMY V MEDENOM ODTIENI


FORMY V MEDENOM ODTIENI

Nedeľná pohoda pri káve musí byť samozrejme zakončená obľúbenou sladkou bodkou.

Niekto má rád nadýchanú bábovku a vláčny srnčí chrbát plný orechov a kúskov čokolády.

Deti aj hostia ocenia aj sladučké muffiny a zdobené cupcaky s jemným krémom, ktorý sa rozplynie na jazyku. Filtrovanú kávu ľahko pripravíte z kvalitnej mletej kávy s pomocou dvojstennej kanvice/kafetiéra BLACK. Tá je vybavená piestom s filtrom, takže všetka kávová usadenina alebo napríklad čajové lístky a bylinky zostanú stlačené na dne a vy môžete partnerovi a hosťom servírovať čistú kávu alebo voňavý čaj.

Novinkou sú aj úžasné kovové formy povrchom v medenom odtieni, ktoré budú nielen užitočné, praktické, ale skvele vyzerajú len tak, položené na polici. Výrazný medený nepriľnavý povrch u týchto nových foriem stačí ľahko vymazať či vystriekať olejom a plniť ich piškótovým alebo treným cestom. Ľahko sa aj napriek členitosti foriem vyklopí.

Múčnik na raňajky, popoludňajší čaj alebo kávu tak bude úplne dokonalý. Navyše svojich hostí prekvapíte atypickým tvarom dezertu.

Ďalšie štýlové formy Marissa nájdete tu >>

Nezabudnite na ďalších pomocníkov, ako je napríklad štýlová čierna chňapka s drobnými linkami a srdiečkami. Je v predĺženej dĺžke, aby bolo vaše zápästie a časť predlaktia chránené, až budete dobrotu vyťahovať z horúcej rúry. A potom s ňou šup na dvierka rúry alebo chladničky, kde vďaka magnetu bude dobre držať.

OxyShop icon Používame oXyShop