Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

LAHODNÉ OSVIEŽENIE


NÁPOJOVÉ ZÁSOBNÍKY

dávkovač vody s kohoutkemPredlžujúce sa dni a teplé večery lákajú k rodinným grilovačkám či priateľskému posedeniu s dobrým jedlom a pitím. Skúste tú správnu atmosféru podporiť aj sviežim a chutným drinkom. 

Zásobníky na nápoje s kohútikom v súčasnej dobe vídame v kaviarňach, na svadbách i iných oslavách. Sú skvelým riešením ponuky nápojov pre posedenie s priateľmi na terase.
Je to veľmi pohodlné dávkovanie nápojov s minimálnym nebezpečenstvom rozliatiu nápoja. Pre deti je čapovanie nápoja veľká zábava, takže im rodičia nemusia pripomínať dodržiavanie dostatočného množstva tekutín.

DŽBÁNY A KARAFY

Pohoda a posedenie na terase, balkóne alebo pod pergolou sú tou pravou odmenou po práci v záhradke alebo hektickom dni v kancelárii či obchode. Aj tu sa bude hodiť džbán vychladenej malinovky, vody s bylinkami a citrusmi, ktorý osvieži a doplní tekutiny.

Výborne poslúžia štýlové sklenené džbány s praktickou rukoväťou rôznych tvarov a objemov. Ľahké plastové džbány zase oceníte na chalupe, pikniku alebo na dovolenke pri posedení pred karavanom.

A v podvečer môžete podávať svojej drahej polovičke alebo kamarátom stáčané víno v dizajnovej karafe, ktorá slúži ako dekanter na víno.

FORMY NA VÝROBU ĽADU

Už ste skúsili zmraziť ľad s kúskom ovocia? Ak nie, skúste si túto vychytávku pripraviť s nami.

Hodia sa takmer všetky druhy ovocia - jahody, melón, mango... Extra porciu osvieženia prinesie kúsok aloe vera či zázvoru. Deti poteší ľad s gumovými medvedíkmi. Fantázii sa medze nekladú! Všetky formy na ľad nájdete tu >>

OxyShop icon Používame oXyShop