Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

ĽAHKÁ PRÍPRAVA DOMÁCEJ PIZZE


ĽAHKÁ PRÍPRAVA DOMÁCEJ PIZZE

Možno ste už presýtení pečením sladkých cukroviniek a rúra ide na plné obrátky. Hoďte do rúry výbornú domácu pizzu, na ktorú si môžete dať to, čo máte radi.

My prichádzame s novinkami, ktoré uľahčia prípravu, krájanie a podávanie pizze.

  • Základ samozrejme tvorí pružné cesto z hladkej múky, kvásku, olivového oleja a vody. Po jeho nakysnutí a vyváľaní už môžete voliť suroviny tak, aby si všetci prišli na svoje. Niekto má radšej klasiku, teda paradajkové sugo, šunku a syr, ľahko nastrúhaný pomocou jednoručného strúhadla z nerezovej ocele. Hlavne páni sa vyžívajú v slanine, vajciach a chilli papričkách, pretože taká pizza má grády.
  • Navyše je veľmi dôležité piecť pizzu v rúre veľa sprudka, napríklad na kameni na pečenie alebo šikovnom nepriľnavom plechu na pizzu.
  • A s krájaním Vám pomôže nové dvojité radielko, lopatka aj doštička, ktoré má priehlbiny. Tie naznačujú, kde zakrojiť, aby sa už nikto nehádal, že dostal menší kúsok.

Orion tip: Silvester sa blíži, tak skúste mini pizze, ktoré sa perfektne hodia k vínu či pivu. Zdobiť ich môžete napríklad zeleninovou dekoráciou, ktorú jednoducho vytvoríte pomocou "strúhadla na zeleninu".

Zeleninové špirály, kvety alebo rezančeky doladia napríklad aj zeleninový šalát alebo chlebíčky.

Tak dobrú chuť.

OxyShop icon Používame oXyShop