Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

KOLEKCIA GREY


KOLEKCIA GREY

Nasypať, premiešať, upiecť, previezť a servírovať. Niekedy je to pekný kolotoč, ale ten pocit, keď hostia slastne pomľaskávajú a vychvaľujú váš múčnik do nebies.

My sme tu so súborom kvalitného plastového tovaru, ktorý je v nadčasovom tmavo šedom prevedení. Uľahčí prípravu aj prenášanie sladkých aj slaných dobrôt.

V HLAVNEJ ÚLOHE DÁVKOVACIE DÓZY

Praktické transparentné dózy, ktoré uchovávajú sypké suroviny, ako je múka, cukor, soľ, strúhanka a pod. v suchu. Obľúbené cornflakes, müsli nebudú v pôvodných vreckách, ľahko sa roztrhnú a obsah sa vysype. Zároveň nie sú úplne číre, ale nádoba je dymovo zafarbená, čo im veľmi svedčí, navyše budete mať prehľad o zostávajúcom množstve.

  • dóza na sypké potraviny s držadlemNiektoré majú šikovné držadlo, takže zo zásuvky alebo špajze ich ľahko vytiahnete, odstránite tesniace viečko a môžete variť. Vďaka viečku sa dovnútra nedostane vlhkosť, suroviny sa nevysypú ako z bežných papierových vrecúšok na múku alebo cukor. Je možné ich stohovať na seba a využiť tak celý priestor skrinky.
  • Typ štíhlych dávkovacích dóz GREY bude praktický nielen na uloženie sypkých potravín, ale aj rôznych strukovín, cestovín, ryže alebo cereálnych raňajkových zmesí. Majú šikovné posuvné viečko a odmernú stupnicu, takže je možné obsah dávkovať. Dobre sa držia, pretože majú vyprofilovanú stenu, ktorá zabráni nechcenému vyšmyknutiu nádoby.
  • Malé aj väčšie hranaté dózy GREY s tesnením a štyrmi klipmi po obvode sa hodia nielen na uskladnenie potravín a pochutín, bez ktorých sa žiadny kuchár nezaobíde. Možno ich používať aj na uloženie desiaty, prevážanie obeda do práce, na služobnej ceste alebo jedla na výlet s rodinou. Pripravené jedlo je možné bez viečka ohriať v mikrovlnnej rúre. Každý pozná tú situáciu, kedy zostane jedlo po veľkom obede a všetky hrnce alebo pekáče sa jednoducho do chladničky nezmestia. Potom je dobré mať po ruke praktické dózy so silikónovým tesnením, kam zvyšky presuniete. Jedlo predsa nemusíte vyhadzovať, vyhnete sa plytvaniu a budete ho mať pripravené na večeru alebo ďalší deň.
  • šlehací mísaMisa na šľahanie s odnímateľným viečkom vo veku umožní miešanie surovín bez toho, aby sa sneh, šľahačka alebo krémy rozstrekovali po celej kuchyni.
  • Praktický box s vekom a držadlom je unikátny v tom, že do neho je možné vložiť obdĺžnikový múčnik, chlebíčky, ale vďaka vydutej strednej časti aj okrúhlu tácku s tortou alebo koláčom v priemere až 28 cm. Takže nech už pečiete čokoľvek, preveziete všetko v jednom boxe. Na návštevu, oslavu, grilovačku, záhradnú slávnosť alebo piknik.
  • Plastové boxy GREY v domácnosti využijete na uloženie potravín, ale aj stavebníc v detskej izbe a drobností v dielni, pracovni či garáži. Drobné oblečenie, sezónne kúsky, upratovacie prostriedky budú bezpečne uložené pekne pohromade, chaos dostane poriadok.

EFEKTÍVNE VYUŽIJTE NEDOSTATEK ÚLOŽNÝCH MIEST

  • A aby toho nebolo málo, tieto dózy, ale aj iné nádoby, vrecká, utierky atď. môžete vložiť do plastového regálu GREY šírky 19,5 cm. Vďaka nemu využijete voľné miesto medzi skrinkami a chladničkou v kuchyni, vedľa práčky v kúpeľni alebo toaletnej misy. Stačí ho zasunúť do priestoru, vyplní tak „hluché miesta“ a vy vyriešite nedostatok úložného priestoru.
OxyShop icon Používame oXyShop