Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

Kemping s chuťou


Čas pobytu v prírode, cestovanie karavanom, celodenné výlety alebo dovolenka v kempe nie je len záležitosťou letných prázdnin. Pokiaľ milujete prírodu, určite plánujete výlety po celý rok.

Na táborenie sa hodí šikovný kempingový riad, náčinie a najrôznejší pomocníci nielen na grilovanie, ale napríklad aj na rýchle upratovanie. Dali sme si preto záležať pri výbere položiek, ktoré sa hodia nielen do chaty, karavanu, ale aj deťom na tábore.

KATALÓG KEMPING: inšpirujte sa tu >>


PRAKTICKÝ KEMPINGOVÝ RIAD

Nepriľnavý riad Grande, vďaka ktorému budete môcť variť plnohodnotne ako v bežnej kuchyni, oceníte nielen na chalupe, ale aj v karavane. Hlavne tam sa často periete s miestom. Hrnce a panvice Grande majú totiž odnímateľnú rukoväť, zmestia sa aj do skriniek v malom kuchynskom kútiku.

Oceníte aj samostatne predávané nože, dosky, skladacie cedidlá alebo dózy GREY, do ktorých uložíte bezpečne všetko od cestovín po sypké suroviny. Aj pri prudkom manévri s obytným vozidlom sa tak na rozdiel od sáčkov nič nepretrhne, nevysype.

Kuchynské náčinie, naberačky, obracačky je možné uložiť do plastových košíkov v zásuvke.


ŠTÝLOVÉ SERVÍROVANIE

Ľahký kempingový plast nemusí byť nevzhľadný, ako tomu kedysi bývalo. Kolekcia šedo-bieleho riadu je elegantná, ľahká, ľahko sa používa a čistí. Takže aj servírovanie pri rozkladacom stolíku bude mať šmrnc.

A tým samozrejme nekončíme. U nás nájdete všetko od plastových pohárov, nerezových termosiek, džbánov a tanierov až po príbory.


GRILOVAČKA BUDE HRAČKA

K tomu, aby ste si večer sadli k ohnisku, opiekli si niečo dobré, nepotrebujete celý arzenál pomocníkov. Navyše niekedy v kempe býva ohnisko s použitou mriežkou, na ktorú sa nikomu nechce dávať mäso alebo klobáska. Potom oceníte šikovnú, ľahkú teflónovú podložku, ktorá splní svoj účel a pritom nezaberie v batožine veľa miesta.

Kto miluje grilovanie, pribalí do kufra grilovaciu dosku a praktické náčinie, s ktorým urobí veľkú parádu.

A s partiou priateľov môžete pred chalupou pripraviť klasický guláš alebo voňavú hubovú zemiakovku v kotlíku, zavesenom na trojnožke.

Navyše u nás nájdete aj zaujímavú novinku, silikónovú fóliu, ktorá priľne k nádobe s naloženými dobrotami. Marinované krídla, poriadny kus krkovičky alebo kúsky na šťavnaté špízy sa pekne v uzavretej miske preležia a natiahnu do seba vôňu a chuť korenia. Je navyše multifunkčný, jej využitiu sa venujeme v tomto článku >>


RÝCHLE UPRATOVANIE

Aj na dovolenke, v chatke alebo karavane dôjde k zaneseniu nečistôt, piesku, ihličia či hliny, dovnútra. Nezabudnite si preto pribaliť zmeták a lopatku.

Univerzálne silikónové vedro alebo kôš, ktorý je možné rýchlo zložiť, ušetrí miesto a môžete ho použiť nielen na upratovanie, ale aj na prenášanie riadu do umyvárne alebo prepranie špinavej bielizne.


HOLÁ HOLÁ, TÁBOR VOLÁ

Chystáte deti na tábor? Síce je to záležitosť júla a augusta, ale povinná výbava môže byť pripravená s predstihom. Tá stopercentne zahŕňa ešusy a príbory. 3dielnu alebo 7dielnu nerezovú sadu u nás nájdete už teraz. Tak buďte pripravení.

Do batoha alebo kufra potom pribaľte deťom tritanovú alebo plastovú fľašu na pitie, puzdro na kefku, šitie, sadu fľaštičiek na drobnú kozmetiku, napr. šampón alebo krém, a skladací nôž.

Deti sa v tábore osamostatnia, pobyt na čerstvom vzduchu ďaleko od virtuálneho online sveta im len prospeje.

OxyShop icon Používame oXyShop