Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

GRANDE S KVALITNÝM POVRCHOM


GRANDE S KVALITNÝM POVRCHOM

Zapekané dobroty, grilované mäsko, opečená zelenina alebo šťavnatý hamburger, to všetko si môžete ľahko urobiť aj doma. Bude to hračka.

Víkendové varenie a pečenie si žiada kvalitný riad, ktorý má nepriľnavý povrch. Vďaka novinkám z kolekcie GRANDE môžete hodiť na novú, špeciálnu panvicu zmes mleté ​​mäso na hambáče, ale aj poriadny kus hydiny do pekáča. Riad GRANDE vyniká mnohými vlastnosťami, ktoré uľahčia prípravu veľkého nedeľného obeda i jednoduchej večere, ľahko si obľúbené jedlá pripravíte na sporáku alebo v rúre.

pekáč s víkem na lití vínaPerfektnou voľbou je aroma pekáč, ktorý umožní jemné dávkovanie tekutých dochucovadiel, olejov, vína a marinád v priebehu pečenia. Samozrejmosťou dnešnej doby je to, že všetky kúsky sú kompatibilné s indukčnými varičmi. Na dochucovanie môžete použiť biele koreničky na korenie a soľ alebo dávkovacie plastové fľaše, ktoré je možné plniť marinádou, tatárskou omáčkou, kečupom, balzamikovým octom a ďalšími dochucovadlami, čo sa hodí pri príprave hamburgerov s chrumkavou žemličkou aj pri grilovaní.

Grilovacia doska s typickou rebrovanou štruktúrou má rovnako ako ostatné riady GRANDE kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT, na ktorom pripravíte výborné steaky aj zeleninu s minimálnou potrebou tuku. Je navyše vhodná na sporák aj na vonkajší gril.

OxyShop icon Používame oXyShop