Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

FĽAŠTIČKY PRE NAJMENŠÍCH


FĽAŠTIČKY PRE NAJMENŠÍCH

Pitný režim je u detí úplne kľúčový.

Doma, v škôlke, na prechádzke v parku aj na ihrisku je preto výbornou voľbou šikovná fľaštička, z ktorej bude dieťa piť rado.

Navyše má systém vloženej slamky veľkú výhodu, fľaštičku nemusí dieťa nakláňať, stačí mu otvoriť kryt a môže piť podľa potreby.

  • Pre chlapcov aj pre dievčatá sme preto pripravili pekné tritánové fľaše, ktoré majú číre, priehľadné steny a pekný motív kocúrikov alebo autíčok. Sú doplnené popruhom, takže ho môžete zavesiť napríklad za madlo kočíka.
  • A keď sa vydáte s deťmi na dlhší výlet, určite oceníte praktickú termofľaštičku so slamkou, ktorá udrží nápoj vo vnútri v konštantnej teplote. V chladnejších dňoch čajíček teplý tak akurát, v lete studenú vodu alebo domácu šťavičku. Navyše sa menším deťom bude fľaštička dobre držať, je doplnená ergonomickými držadlami po stranách. Fľaša sa dá uzamknúť posunom zatvárania nahor. Navyše v prípade opotrebenia je možné dokúpiť slamku samostatne.

Oba tieto typy majú tesnenie a slamku chránené sklápacím krytom alebo viečkom. Neobsahujú BPA.

OxyShop icon Používame oXyShop