Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

BÁBOVKA Z LUXUSNEJ FORMY


BÁBOVKA Z LUXUSNEJ FORMY

Taká nadýchaná bábovka, ktorá prekvapí svojou vôňou a úžasnou chuťou, príde po dobrom obede vždy vhod. Nedeľná pohodička si žiada ku káve niečo dobré, nadýchané, osvedčené. A tým je práve bábovka.

Niekto má rád suchú piškótovú bábovku, iný dáva prednosť olejovému cestu, orieškom, kandizovanému ovociu alebo cestu, do ktorého môžete nastrúhať jablká.

To sa skvele hodí. Tie, ktoré ste si na jeseň uskladnili, začínajú vysychať, scvrkávajú sa a je potrebné ich čo najskôr spracovať. Tak skúste recept na hrnčekovú bábovku >>

A náš tip, ak chcete do cesta pridať napríklad kúsky čokolády:

Ako zabrániť tomu, aby neklesli všetky dole? Obaľte ich v polohrubej múke, udržia sa rovnomerne v ceste. To platí aj pre orechy alebo drobné ovocie, je to jednoduchý trik, ktorý zabráni ich prepadnutiu na dno.

Navyše sa môžete odviazať a vyskúšať nádhernú novú formu ORIENT z kolekcie Marissa, ktorá očarí svojím tvarom.

Výrazný medený nepriľnavý povrch stačí ľahko vymazať alebo vystriekať olejom a plniť ju piškótovým alebo treným cestom. Múčnik na raňajky, k popoludňajšiemu čaju alebo káve tak bude úplne dokonalý.

Ďalšie štýlové formy Marissa nájdete tu >>

OxyShop icon Používame oXyShop