Tento e-shop nemusí vo vašom prehliadači fungovať správne! Odporúčame použiť niektorý z novších prehliadačov. Viac informácií

AJ MILÁČIKOVIA MAŠKRTIA ŠTÝLOVO


Jedna miska na vodu a druhá na krmivo? Alebo je lepšie kúpiť dvojitú misku, kde váš psík alebo mačička nájde vždy všetko, čo potrebuje?

krmení psa z keramické miskyPokiaľ máte veľkého psa alebo poriadneho zlodeja, ktorý hltá a prevracia misku, nevyhnete sa voľbe klasickej nerezové misky. Pokiaľ máte ale pohodára alebo jemnú mačičku, môžete si u nás vybrať aj krásnu keramickú misku so štýlovým dekorom, ktorá sa výborne udržuje a je možné ju umývať v umývačke.

Veselý dekor labiek poteší aj malých chovateľov, teda vaše deti, ktoré toľko túžili po nejakom domácom miláčikovi a vy ste im nemali to srdce odmietnuť ich veľké prianie.

Ten nájdete aj na plechových dózach na granulky alebo psie a mačacie dobroty, ktoré slúžia na výcvik alebo ako ta správna motivácia a pochvala.

U nás nájdete aj niekoľko kúskov z kolekcie MILÁČIKOVIA, ktoré sa budú hodiť aj vám. Napríklad hrnček alebo pohár s ponožkami, aby ste mali aj tie svoje „labky“ v suchu a teple. A nezabudnite toho svojho miláčika, či už je to psík, mačička alebo napríklad morčiatko, pohladiť a pohrať sa s ním. Bude vás za to zbožňovať.

OxyShop icon Používame oXyShop