Newsletter
Image title

Výrobník Aquadream Vám poskytne, možnosť domácej výroby čerstvej perlivej vody alebo limonády a to veľmi ľahko, rýchlo, ušetrí vaše výdavky za balené vody, limonády a obmedzí počet PET fliaš vo vašej domácnosti. Z jednej bombičky CO2 vyrobíte až 80 l nápoja.


Výrobník je vybavený pretlakovým ventilom, takže je bezpečný, spoľahlivý a vyniká svojou ľahkou a jednoduchou obsluhou. Intenzitu sýtenia nápoja si môžete regulovať presne podľa vašej chuti. Čerstvé ovocie alebo sirupy rôznych príchutí premení vašu sódu na skvelú a čerstvú domácu limonádu, ktorú si každý zaručene obľúbi.

€ 46,99 € 39,79
€ 58,99 € 51,79
Bombička CO2-AQUADREAM obal
Položka č. 180538
€ 18,99

Výrobník Aquadream ponúkame v bielej, čiernej a červenej farbe. Súčasťou každého výrobníka je plastová fľaša s objemom 1,1 l, ktorá je vybavená systémom FAST LOCK pre rýchle a pohodlné upnutie do výrobníka. Fľašu s pripravenou sódou využijete prakticky kedykoľvek. Či už pri servírovaní v pohodlí domova, tak na cestách. Náhradné plastové fľaše je možné si dokúpiť samostatne za cenu 5,89 eur v troch farebných variantoch: čierna, biela, červená.


Prvotné aj výmenné bombičky CO2 sú vhodné pre bežné typy výrobníkov.


Využite našej špeciálnej letnej ponuky: 
Výmena bombičky len za 3,89

Bombičku Vám radi vymeníme v niektorej našej predajni!
Načítavanie
Načítavanie